سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

مقدمه

شرکت شتاب وب  متعهد به حفظ حریم خصوصی مشتریان و کاربران خود است. این سیاست حریم خصوصی توضیح می دهد که ما اطلاعات شما را جمع آوری، استفاده و به اشتراک می گذاریم.

اطلاعات جمع آوری شده

ما ممکن است اطلاعاتی را از شما جمع آوری کنیم، از جمله:

ما این اطلاعات را از طریق موارد زیر جمع آوری می کنیم:

استفاده از اطلاعات

ما از اطلاعات شما برای موارد زیر استفاده می کنیم:

از اطلاعات شما برای موارد زیر استفاده نمی کنیم:

کنترل اطلاعات شما

شما می توانید انتخاب کنید که چه اطلاعاتی را با ما به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید از طریق حساب خود، اطلاعات شخصی خود را مدیریت کنید.

شما همچنین می توانید از طریق لینک “لغو اشتراک” در انتهای ایمیل های بازاریابی خود، از دریافت ایمیل های بازاریابی ما صرف نظر کنید.

امنیت اطلاعات

ما از اقدامات امنیتی برای محافظت از اطلاعات شما استفاده می کنیم، از جمله:

تغییرات در این سیاست

ما ممکن است این سیاست حریم خصوصی را در هر زمان با انتشار نسخه جدید آن در وب سایت خود به روز کنیم. شما باید این سیاست را به طور مرتب بررسی کنید تا از آخرین تغییرات مطلع باشید.

تماس با ما

اگر سوالی در مورد این سیاست حریم خصوصی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید:

info@shetabweb.com   , و شماره تماس 09032568998

کوکی ها

ما از کوکی ها برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کنیم. کوکی ها فایل های کوچکی هستند که در رایانه شما ذخیره می شوند. ما از کوکی ها برای موارد زیر استفاده می کنیم:

شما می توانید استفاده از کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال کنید. با این حال، اگر کوکی ها را غیرفعال کنید، ممکن است نتوانید از تمام ویژگی های سایت ما استفاده کنید.

داده های استفاده از وب سایت

ما از داده های استفاده از وب سایت برای جمع آوری اطلاعات در مورد نحوه استفاده شما از سایت ما استفاده می کنیم. این اطلاعات شامل موارد زیر است:

ما از این اطلاعات برای موارد زیر استفاده می کنیم:

شناسایی و جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی

ما از اطلاعات شما برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی مانند کلاهبرداری و سرقت هویت استفاده می کنیم.

تجزیه و تحلیل داده ها

ما از اطلاعات شما برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می کنیم. تجزیه و تحلیل داده ها به ما کمک می کند تا درک بهتری از نحوه استفاده کاربران از سایت خود داشته باشیم و خدمات خود را بهبود بخشیم.

ما ممکن است اطلاعات شما را با اشخاص ثالثی که خدمات تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می دهند، به اشتراک بگذاریم

درباره شتاب وب

شتاب وب، شرکت هاستینگ ایرانی با تأسیس در سال 1401، با ارائه خدمات هاستینگ با کیفیت و قیمت مناسب، جایگاه خوبی در بازار ایران کسب کرده است. خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل هاست اشتراکی، هاست VPS، و هاست اختصاصی می‌شوند. علاوه بر هاستینگ، شتاب وب خدمات طراحی و توسعه وب، آموزش وب و پشتیبانی فنی 24/7 را ارائه می‌دهد. از سرورهای قدرتمند و مجهز و آخرین فناوری‌های هاستینگ استفاده می‌کند. نظرات مشتریان نیز نشان می‌دهد که این شرکت از نظر کیفیت و پشتیبانی فنی، رضایت مشتریان را به خود اختصاص داده است.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای شتاب وب توسط لارا تیم

هاست لینوکس

هاست پربازدید

هاست ارزان

ثبت دامنه

دامنه ارزان

خرید سرویس اختصاصی